Zastupuješ asociaci, síť či platformu?

Přihlaš vaši organizaci do Programu OVACE, pokud:

Pracujete na rozvoji asociace, sítě nebo platformy. 

Hledáte nové členy a rozvíjíte spolupráci v území. 

Pracujete na rozvoji nového projektu.

PROČ SE  PŘIHLASIT: 

V rámci intenzivního online programu se zaměříme na byznysové aspekty vašeho projektu, produktu či služby.

Sejdeme se třikrát týdně. Vždy pondělí, středa, pátek na 90 minut v rámci skupinového mentoringu. 

 Ve 12 lekcích  se zaměříme na vizi, zdroje, byznys model a pomůžeme vaší organizaci dát dohromady byznys plán, ve kterém budou vydefinované konkrétní kroky, abyste dosáhli cíle, který si stanovíte, ať už je to získání nových členů nebo rozvoj nového produktu či služby.

V rámci programu navíc získává každá organizace 3×30 minut individuálního mentoringu,  které je ideální využit k diskuzi o největších výzvách vašeho projektu.

Benefit pro přihlášené organizace, které absolvují rozvojový program, budou moct přihlásit do dalších běhů svoje členy a podpořit tak jejich rozvoj a tvorbu.

Jak se přihlásit?

Přihlášku najdeš zde. Program OVACE pro asociace začíná již v září. Pozor! Kapacita míst je omezena. Projekty, které v programu OVACE podpoříme, budeme pečlivě vybírat. Tak neváhejte a vyplňte přihlášku za vaši organizaci co nejdříve! 

TERMÍNY BĚHU:

Duben 2023  (konkrétní termín bude upřesněn v únoru 2023)

Jaké jsou podmínky účasti v programu?

Pro úspěšné zakončení, získání certifikátu a zařazení do programu další podpory je potřeba zúčastnit se alespoň 75% kurzu. Lekce budeme natáčet, budou k dispozici k nasdílení, pokud se zrovna nebudete moct vy ani nikdo jiný z vaší organizace hodiny zúčastnit.  Díky podpoře v rámci grantu z Norských fondů a EHP je účast v programu zdarma.